Dėl bandymų ir patvirtinimo departamento, kuris vadovaujasi išsamiais R&D centro darbo rezultatais, paremtais filosofija „Patikimos ir patvarios transporto priemonės projektavimas“, bendrovė Otokar pelnė gerą reputaciją visuomenėje.

Šis departamentas atlieka projektavimo studijas, kuriomis nustatomi pranašumai ir trūkumai siekiant sukurti transporto priemones, kurios atitiks klientų lūkesčius visame pasaulyje ir suteiks konkurencinį pranašumą paverčiant mokslą realiais sprendimais.

Siekiant imituoti ir pagreitinti realiame gyvenime esančius krūvius, transporto priemonių tyrimams pasitelkiama moderni ir technologiškai pažangi infrastruktūra, todėl gaminio kūrimo ir įgyvendinimo procesai tampa konkurencingi laiko ir sąnaudų prasme.

Bandymų ir patvirtinimo departamentas veikia laikydamasis ISO / IEC 17025 „Tyrimo, bandymų ir kalibravimo laboratorijų kompetencijai keliamų bendrųjų reikalavimų. Duomenys yra kaupiami ir tvarkomi laikantis tarptautinių karinių ir komercinių apibrėžimų standartų.

Todėl „Otokar“ siūlo savo modernią tyrimų infrastruktūrą visoms kitoms pramonės ir mokslinių tyrimų organizacijoms.

Atsižvelgiant į veiklos sritį yra keturi pagrindiniai padaliniai:

Modeliavimas ir NVH (triukšmo, vibracijos ir grubumo) testavimas

Specialiose bandymų laboratorijose transporto priemonėms imituojamas aplinkos poveikis ir tikroviškos eksploatavimo sąlygos. Taip struktūrinės ir šiluminės apkrovos, kurios veikia automobilį jį eksploatuojant, gali būti imituojamos pagreitintai. Bandymai atliekami patvarumo, mechaninio nuovargio, vibracijos triukšmo ir termoaerodinaminių ypatybių srityse. Hidraulinis kelio imitatorius konvertuoja blogo kelio duomenis į transporto priemonės važiuoklę ir atliekami pagreitinti kėbulo ir pakabos elementų patvarumo testai. Klimatinėje kameroje su dinamometru drėgmės / temperatūros testas ir automobilio apkrovos imitavimas atliekamas siekiant atkartoti aplinkos sąlygas įvairiuose geografiniuose pasaulio regionuose. Taip studijuojamas transporto priemonės aušinimo ir šildymo sistemų darbas skirtingose klimato zonose.

simulasyon-big-05 simulasyon-big-07 simulasyon-big-10simulasyon-big-10

EMI / EMC testai

Šiame skyriuje atliekami elektromagnetinių trukdžių suderinamumo tyrimai. Bandymai ir analizė atliekami siekiant užtikrinti, kad elektromagnetinė aplinka neturi jokios įtakos elektroninėms sistemoms arba neturi įtakos kitoms sistemoms, veikiančioms toje pat aplinkoje. Laidumo, spinduliavimo emisijos ir imuniteto tyrimai atliekami „Otokar“ izoliuotose (nesukeliančiose aido) kamerose, sukuriančiose kosmoso sąlygas. EMC testai gali būti atliekami laikantis tarptautinių karinių ir komercinių bandymų standartų. Tai apima, bet neapsiriboja, MIL-STD-461E / F, 2004/104 / EB 2009/64 / EB, ECE R10-04 ir MIL-STD-464. „Otokar“ EMI / EMC bandymų centras veikia pagal ISO / IEC 17025 „Tyrimo, bandymų ir kalibravimo laboratorijų kompetencijai keliamus bendruosius reikalavimus , kurių taikymo sritis galima gauti per TÜRKAK, Turkijos akreditavimo agentūros, interneto svetainę.
emc-emi-big-02emc-emi-big-03emc-emi-big-05

emc-emi-big-06

emc-emi-big-08

emc-emi-big-07

emc-emi-big-09

Lauko bandymai

Čia projektavimo komanda tiria ratinių ir vikšrinių transporto priemonių veiksmus veikiant dinaminėms apkrovoms realiomis darbo sąlygomis vandenyje ir sausumoje. Transporto priemonės dinamika, mobilumas ir visų automobilių dalių našumas, pavyzdžiui, stabdžių, pakabos, vairo mechanizmo, taip pat kuro sistemos veikimo parametrai, atsižvelgiant į fizikinius dydžius, tokius kaip temperatūra, slėgis, galia ir sukimo momentas, patogumas, patvarumas, interjero triukšmas ir vibracija, yra konvertuojami į skaitmeninius duomenis. Taip darbo ir projektavimo laikas, kurio reikia, kad būtų patenkinti naudotojo poreikiai, yra sutrumpinamas.

saha-test-big-01saha-test-big-09

Jeigu norite gauti mokslinių tyrimų duomenis, siųskite užklausą šiuo elektroniniu paštu info@otokar.com.tr.